• Možnosť otehotnenia

    , Autor: Lianaa

    Dobry deň p. doktor chcem sa opytat pred vyše mesiacom som prestala užívať antikoncepciu.
    Po menstruacii približne 8, 9 dni som mala nechránený styk.
    Viem, že niesom chránená, ale či je možné otehotnenie po hak.

    Dobrý deň, áno, ak neužívate hormonálnu antikoncepciu, tehotenstvo sa v prípade nechráneného pohlavného styku nedá vylúčiť.