• slaba menstruacia a tehotenstvo

    , Autor: odbornik6

    Dobry den,
    Mam otazku o moznom tehotenstve. Mala som s priatelom nechraneny styk poslednu nedelu - den pred ocakavanou menstruaciou. Ta prisla ale je akasi slabucka – sotva tretinova intenzita a dnes (druhy den sa uz takmer zda ze je po nej)- prekvapilo ma i to ze nemam ziadne zvycajne menstruacne bolesti. Mam velmi pravidelny cyklus – 28 dnovy. Na test je prilis skoro, ale som s toho pomerne “nesvoja” tak som sa vas rozhodla poprosit o radu… ci je vobec mozne, aby doslo k oplodneniu den pred menstruaciou…alebo to bude iba nejaka anomalia. Prajem Vam pekny den.

    Dobrý deň,
    možnosť otehotnenia sa nedá nikdy 100% vylúčiť pri nechránenom pohlavnom styku aj keď pravdepodobnosť je nízka.