• ?

    , Autor: pinki23

    Dobry den pani doktorka chcela som sa spytat 1 otazocku, 12.12 som dostala menstruaciu ktora trvala 5 dni to je do 16.12 a 24.12 som sa milovala s priatelom a spravil sa do mna aka je moznost otehotnenia ? Radi by sme mali male babo. Je velka pravdepodobnost ze by sa to podarilo dakujem za odpoved.

    Dobrý deň,
    nie je možné vám na túto otázku odpovedať, uvidíte, až v období kedy by mala prísť menses
    ak nepríde urobte si teh.test
    s pozdravom a veľa šťastia