• Tekuty dusik a tehotentvo

    , Autor: tinka-017

    Dobry den p.doktor,dnes som absolvovala vysetrenie u dermatologa,zial,stala sa mu "mensia nehoda" a omylom mi chodidlo polial tekutym dusikom..chodidlo ma teraz pali a stipe..som v 25 tt,moze to prosim ohrozit moje babatko?ma tekuty dusik nejake negativne ucinky pre babo? Predpisal mi na to len silver sprej so striebrom,mozem ho prosim pouzivat,je v tehotentve bezpecny?dakujem za odpoved

    Dobrý deň, Alfasilver sprej vplyv na tehotenstvo nemá, je to preparát na lokálne vonkajšie použitie.