• Slabe krvacanie

    , Autor: Katka54

    Dobry den, momentalne som v 9+1tt, druhe tehotenstvo. Prve tehotenstvo prebehlo bez podobnych problemov. Niekolko dni som pozorovala hustejsi a tmavsi vytok a za poslednych 5dni som 3x jemne krvacala, resp. slo o vytok s primesou krvi. Ide o cerstvu krv, jeden krat bola aj s malymi zrazeninami. Stalo sa to vzdy po velkej potrebe. Taktiez som niekolko dni pocitovala mierne bolesti v podbrusku. Lekar tvrdi, ze v tychto tyzdnoch je to normalne a na sono ziadnu krv nevidel. Nakolko sa mi vsak v prvom tehotenstve nic podobne nestalo, som z toho nesvoja a neviem, ci mam navstivit ineho lekara alebo len cakat. Beriem kys. Iistovu, magnezium, zelezo a mutivitamin.

    Dobrý deň, špinenie, či zakrvácanie do 16. týždňa tehotenstva súvisí najčastejšie s tvoriacimi sa cievnymi prepojeniami medzi stenou maternice a choriónom, teda budúcou placentou. Odsledujte si to. Môžete užívať aj Ascorutin 3x1 tbl na podporu cievnej steny. Momentálne pre to viac urobiť nemôžete. Odsledujte si to.