• Hustý biely výtok v 9 mesiaci

    , Autor: maja1611

    Dobrý večer p. doktor,
    chcela by som sa opýtať, ci je v poriadku mat v 37tt hustý biely výtok v dost velkom mnozstve.. pred 3 tyzdnami mi bola robená kultivácia, výsledky vraj boli v poriadku... znepokojuje ma to množstvo

    Dobrý deň, v tehotenstve, hlavne v poslednom trimestri, sa výtok môže vyskytovať v rôznom množstve. Odsledujte si to. Skúsi ť si môžete realizovať vaginálne výplachy Cloginom alebo Roisalginom. Odsledujte si to. Pri ťažkostiach alebo nejasnostiach navštívte Vášho obvodného gynekológa.