• Vytok

    , Autor: KikaC

    Dobrý deň. Som prvorodička. A Dnes začínam 19. Týždeň tehotenstva v pondelok som mala kontrolu u gynekologicky a všetko bolo v poriadku. Dnes ráno mam výtok a sem tam má slabucko hnedú farbu. Nemám bolesti ani nekrvacam. Chcem sa opýtať či je lepšie navštíviť lekárku alebo je to normálne. Ďakujem

    Dobrý deň, takto sa Vám neviem bližšie objektívne vyjadriť. Nemusí sa však jednať o nič vážne. Odsledujte si to. Pri akýchkoľvek ťažkostiach alebo nejasnostiach však navštívte Vášho obvodného gynekológa.