• Bolesti v podbrusku

    , Autor: vebi

    Dobrý deň pán doktor som momentálne v 26 5tt bola som hospitalizovana v nemocnici od nedeli z dovodu bolesti v podbrusku, dali mi 2 krat infuzku magnezia a potom uz len tabletkove. Cervix mam 3,5 cm neviem ci je to v poriadku a babetko nie je nizko. Podbrusko ma niekdy este aj teraz zvykne boliet. Chcem sa opytat ci su normalne obcasne bolesti. Z nemocnice ma uz pustili a dali mi syrup ze ked mi bude nejako velmi tvrdnut brucho tak si ho mam dat ale len 3x denne lebo ze brusko by malo pocas dna tvrdnut. Vacsinou mam pocit ked lezim na chrbte ze babetko sa tlaci smerom hore a mam dosť vydute brusko ale ked lezim na boku tak to je v poriadku. Ďakujem za odpoved

    Dobrý deň, opisované ťažkosti sú pomerne bežné v tehotenstve. Občasné tvrdnutie podbruška nie je patologické. Odsledujte si to. Postupujte podľa odporúčaní lekárov zdravotníckeho zariadenia, kde ste boli hospitalizovaná.