• Nie normálny pohlavný styk

    , Autor: Lucik...

    Zdravim pán doktor, potrebovala by som radu ako som si všimla, už ste párkrát odpovedali na podobné otázky ale ja chcem vedieť, či je možné otehotnieť ak bol penis len na začiatku pošvy, nie hlboko v nej, pár centimetrov len zo začiatku, žiadne trecie pohyby len vsunutý zopárkrát, mohlo sa stať že na ňom bola aj predejakulačná tekutina ale ejakulácia nie a predtým sme nikdy styk nemali, panna už nie som. Som približne týždeň po menštruácii. Od včerajška cítim dole akoby pulzujúce pohyby.
    Ďakujem za odpoveď

    Dobrý deň, za spomínaných okolností je pravdepodobnosť tehotenstva malá. Ťažkosti si odsledujte. Pri pretrvávaní navštívte Vášho obvodného gynekológa.