• Výtok

    Dobrý deň, som v 28tt a od začiatku mám biely až žltý výtok. Lekár mi predpísal vaginálne tablety a krém, pretože som mala aj svrbenie a pálenie (asi candidu). No ten výtok stále pokračuje a teraz už svojvoľne vytečie vo veľkom množstve. Neviem ako to zastaviť a či to je kvôli tehotenstvu alebo bude aj po pôrode. Je to dosť nepríjemné pretože je to fakt časté a veľké množstvo žltej farby. Ďakujem za radu

    Dobrý deň, skúste si realizovať vaginálne výplachy Cloginom alebo Rosalginom, užívajte predpísané tabletky a krém, užívať môžete aj vaginálne probiotiká. Pri akýchkoľvek ťažkostiach alebo nejsnostiach navštívte Vášho obvodného gynekológa.