• Hrdlo 0,5cm

    , Autor: Peta29

    Dobry den chcem sa opytat od 30tt sa mi skracuje hrcok mala som aj liecbu v 37tt to vyzeralo tak ze pojdem lebo hrdlo som mala 0,5cm a odvtedy nic stele je 0,5cm a zatvorene tuhe zajtra mam 39tt a nic ma vsetky priznaky len kontrakcie nesu take caste a plodova voda neodtiekla co mam cakat odtoho lebo smutok ma trapi ze zrazu nechce ist ajked mam este tyzden do teminu

    Dobrý deň, ak ste v 39. týždni tehotenstva, nález máte primeraný. Niekedy pokročilejší nález na krčku môže vydržať aj mesiac, hoci to zo začiatku vyzerá na predčasný pôrod. Nemusíte sa obávať. Postupujte podľa odporúčaní lekárov zdravotníckeho zariadenia, kde plánujete rodiť.