• Veľkosť krčka

    , Autor: Sam1111

    Dobrý podvečer , chcem sa opýtať, s v 21tt+4 a na poslednej poradní m krcok 2-2,5cm zachovaný, tuhý , uzavretý.. len ma to zaujíma či nieje dosť krátky

    Dobrý deň, rozdiel je popisovať krčok pri palpačnom vaginálnom vyšetrení a rozdiel je pri ultrazvukovom vaginálnom meraní krčka. Ak nemáte žiadne ťažkosti, jedná sa o normálny nález. Pri akýchkoľvek ťažkostiach alebo nejasnostiach navštívte Vášho obvodného gynekológa.