• Hrčka

    , Autor: Andreaaa

    Dobrý deň pán doktor , som v 9-10tt tehotenstva . Našla som si na vnútornom stehne hrčku- najskôr potná alebo mazova žľaza asi zapálená. V minulosti som to už mala viac krát ale dlhšiu dobu nie. Mam masť clotrimazolum 10mg GW (gyn mi ju predpísala už dávnejšie a našla som ju doma), ta Hrčka ma trochu boli . Chcem sa spýtať či si ju môžem natierať tou masťou aby zmizla a či ta Hrčka môže ohroziť plod

    Dobrý deň, bez videnia nálezu a poznania všetkých informácií a okolností je sa veľmi tažké objektívne vyjadriť. Ak ste už obdobné ťažkosti mali a máte aj potrebné lieky, môžete ich skúsiť užívať. Odsledujte si to. Pri akýchkoľvek ťažkostiach alebo nejasnostiach navštívte Vášho obvodného gynekológa.