• Vyrastky

    , Autor: MiriamDE

    Dobrý deň,
    Som v 5. Mesiaci t.(18+6) Už nejaky cas pozorujem na pyskoch dva malé ,, hrbolčeky,, (výrastky)z koze. Sú len dva a zrkadlovo na každej časti. Zozaciatku som myslela že to je len z holenia ale keďže to neustupuje, začala som sa o to viac zaujímať . (Myslim že mi to narástlo začiatkom tehu keď som ešte nevedela že som tehotna vtedy som prekonala zápal močových ciest a bola som aj viackrát chora.) Všetko čo som prečítala a videla na internete naznačuje na kondylomy, čoho sa aj najviac obávam, keďže sa objavujú pri zníženej imunite.
    Plánujem zájsť ku doktorovi ale tam sa dostanem max. za mesiac , viete mi poradiť mast alebo spôsob ako by som sa aspoň sama pokúsila toho zbaviť (neboli to, nehnisa, má to normálnu farbu).
    Ďakujem veľmi pekne za odpoved

    Dobrý deň, určite sama do spomínaných výrastkov nezasahujte ani sa ich nesnažte odstrániť! Možností o čo sa jedná je viacero, bez vyšetrenia sa Vám však neviem objektívne vyjadriť. Odporúčam ale čo najskôr navštíviť Vášho obvodného gynekológa.