• Mierne špinenie

    , Autor: vebi

    Dobrý deň pán doktor, som v 9tt + 6 a pre 3 dňami som začala mať jemné špinenie ale len asi 2 krát za deň niekedy len raz keď som šla na WC. Včera som bola u doktora a ten mi povedal že bábätko je v poriadku a že ja nemám žiadne výrastky. Predpísal mi vitamíny Ascorutin. Včera večer som to mala znovu. V tomto období by som mala mať aj menštruáciu. Neviem či sa mám báť že sa niečo deje vážne alebo to prejde? Ak to nie je vážne kedy by to malo prejsť? Ďakujem

    Dobrý deň, špinenie do 16. týždňa súvisí s tvorbou cievnych prepojení medzi stenou maternice a choriónom, teda budúcou placentou. Je to pomerne bežné. Odsledujte si to, pokračujte v liečbe a odporúčaniach Vášho obvodného gynekológa. Pri akýchkoľvek ťažkostiach alebo nejasnostiach ho navštívte.