• Otec

    , Autor: Paula1990

    Dobry den .Prosim vsetkych o zhovievavost pri citani tohto amoralneho prispevku.Pan doktor mam cyklus 28dni takmer vzdy.niekedy sa stane ,velmi sporadicky ze az do 30 dni.skor je to vynimka .18juna som mala menzes v trvani 5 dni ako je u mna zvykom.27 a 30 jun som mala nechraneny pohlavny styk s partnerom.Vyvrcholil do mna oba razy.kalendar mi ukazoval 10ty den a 13 ty den cyklu.Ale a teraz prichadza to najhorsie .4teho jula teda 17t den cyklu som mala sex s inym muzom bohuzial. Cely styk bol chraneny az ku koncu asi dve minuty pred vyvrcholenim si dal ochranu dole a vyvrcholil von.ja predpokladam ,ze sa nic nemohlo stat.Pochopitwlne som tehotna.zistila som to 18jula treti den meskania menstruacie mi ukazoval kalendar a to som mala hrube ciary jasne uz.robila som si test priblizne aj 26den cyklu tusim a bol negativny ,lebo uz vtedy som bola v strese.prosim Vas pan doktor o uprimnu odpoved.Aka je sanca ,ze toto dietatko by nebolo dietatom mojho partnera,ale toho muza zo 4teho jula.Vsetkym sa este raz ospravedlnujem a vopred vam velmi dakujem za odpoved.

    Dobrý deň, s najväčšou pravdepodobnosťou je otcom dieťaťa Váš partner, keďže ste mali nechránený pohlavný styk v čase ovulácie, za predpokladu, že máte menštruáciu pravidelnú a ovuláciu. Ak ste mali mimopartnerský pohlavný styk, ktorý bol chránený, nepredpokladám, riziko otehotnenia z tohoto styku je minimálna.