• Krčok mäkkej konzistencie v 30 týždni tehotenstva

    Dobrý deň, bola som u môjho gynekológa kvôli problémom s mykózou keďže sa mi to stále vracia. Už som si vkladala aj macmiror tablety potom hneď lomexin a nepomáha mi na to nič. Požiadala som môjho gynekológa či by mi urobil výter ale povedal že to nie je potrebné a dal mi probiotika vkladať ( gynimun intim protect ) tiež mam svrbenie zo spodu a aj konečník a opuchnuté genitálie. Pomôžu mi tieto probiotika ? Nie je mykóza nebezpečná keď sa mi to stále vracia ? A všimla som si že mi doktor napísal že mám krčok dlhý 3 cm, sakrálne orientovaný, mäkkej konzistencie, bránka uzavretá, klenby voľné. Vždy som mala krčok tuhej konzistencie no tento raz už mám napísané že je mäkký je to zle ? Nemôže to nejak vyvolať predčasný pôrod alebo je to normálne že je v tomto týždni mäkkej konzistencie a nemôže to spôsobiť nič zle ? Ďakujem za odpoveď. Pekný deň prajem

    Dobrý deň, nález na pôrodných cestách máte v poriadku. Ak máte mykózu, skúste si realizovať vaginálny výplach Cloginom alebo Rosalginom, vyskúšať si môžete jednorázovo aplikovať Canesten Gyn a následne si môžete dlhodobejšie aplikovať vaginálne probiotiká, najlepšie večer pred spaním. Odsledujte si to.