• Anopyrin, či Aspirin

    , Autor: Muž 123

    Dobrý deň, ďakujem, za vašu radu, ale (ASA) v dávke 150mg denne, ktorá je v preparátoch známych ako Anopyrin, či Aspirin Protect, nieje k dodaniu. Je len 100g, ako to mám vyriešiť? Ktorý liek je podľa Vás vhodnejší? Ďakujem za odpoved.

    Dobrý deň, áno, 150mg balenia neexistujú, preto pacientky užívajú 1a1/2 tabletky denne. Je jedno, ktorý z týchto preparátov budete užívať.