• Gynimun protect

    Dobrý deň som v piatom mesiaci a tento týždeň som bola tri krát na pohotovosti kvôli krvácaniu nakoniec sa zistilo že sú to hemeroidy ale keďže má stále vyšetrovali aj palpacne mám celkom podráždenú pošvu keďže ešte vkladám ráno večer progesteronelle tak som sa chcela spýtať či smiem používať gynimun protect ako probiotikum na vaginálnu flóru medzi tými progesteronelle cez obed ? Ďakujem za odpoveď

    Dobrý deň, áno, môžete si aplikovať vaginálne probiotikum medzi dávkami Progesteronelle.