• Alkohol v tehotenstve

    , Autor: Ivanaevem

    Dobry den, som v 37.tyzdni tehotenstva a asi 3x za cele tehotenstvo som si dala polievkovu lyzicu(10-15ml) alpy kvoli traveniu, lebo je to jedine, co mi pomaha . Napadlo ma vsak, ze co ak som nejak ublizila babatku...moze aj len taketo male mnozstvo ublizit?
    Dakujem.

    Dobrý deň, nemusíte sa obávať, je to zanedbateľné množstvo, ktoré vplyv na tehotenstvo nemá.