• Tvrdnutie

    , Autor: dena-3

    Dobry den
    Prosim Vas mam otazku ohladom tvrdnutia brucha. Prejavuje sa to u mna najprv tlakom ktory sa vystupnuje a potom mam brucho ako kamen. Avsak v poslednej dobe sa mi stava ze zacnem citit ten tlak ale neprejde az do toho stadia ze by som mala brucho ako kamen. Na dotyk citim tvrde brucho len na pravej strane. Tak ma zaujima ci mam aj to pocitat ako tvrdnutie.
    Dakujem

    Dobrý deň, závisí od viacerých okolností, ktoré mi nie sú známe, ako týžden tehotenstva v ktorom ste, počet tvrdnutí za deň, užívaných liekov, takže sa objektívne vyjadriť nemôžem. Pri pretrvávaní ťažkostí navštívte Vášho obvodného gynekológa, ktorý na základe vyšetrení ako aj kompletnej znalosti informácií stanoví další postup.