• Popichavanie v podbrusku

    , Autor: zizzi

    Dobry den, pan doktor. Chcem sa spytat, ci je v poriadku, ze ma sem tam popichava v podbrusku. Prejavuje sa to tak viac dnes. Len to pichne zhruba v strede podbruska a potom nic. Prejde chvilka a zas to iste. Potom dlhsie nic, tak zas len jedno pichnutie. Neviem, ci sa obavat, alebo nemusim. Najblizsiu poradnu mam az 22.maja. Teraz konci 8tt. Okrem lekarov nechodim nikam, povacsine lezim, sedim, nezdviham tazke, len kabelku, ked idem k lekarovi. Dakujem Vam za odpoved. Prajem pokojny den.

    Dobrý deň, maternica sa každým dňom tehotenstva zväčšuje, čo môžete pociťovať vo forme napnutého podbruška, alebo v takom nízkom týždni aj občasným pichnutím. Odsledujte si to, pri pretrvávaní ťažkostí alebo v prípade nejasností navštívte Vášho obvodného gynekológa.