• Kasel

    , Autor: zuzana19

    Dobry vecer. Potrebujem poradit,som na zaciatku tehotenstva, 5tt. Chytil ma kasel,dost ma skriabe a stekli v krku. Dala som si mullerove pastilky s islandskym lisajnikom,lebo nie je na nich zakaz uzivania v tehotenstve. Ale neviete mi prosim odporucit nieco co by mi zabralo,hlavne na noc. Vtedy ma to najviac drazdi. Dakujem

    Dobrý deň, navštívte Vášho obvodného lekára, ktorý na základe vyšetrení eventuálne výsledku výteru z hrdla nasadí potrebnú liečbu a určí ďalší postup. Ja sa Vám objektívne neviem bližšie vyjadriť. Určite však odporúčam dostatok tekutín, aj 2,5 l denne.