• Bylinky

    , Autor: dena-3

    Dobry den
    Docitala som sa ze niektore bylinky su v tehotenstve nevhodne tak sa chcem spytat ci to plati aj v pripade kozmetickych vyrobkov. Zaujima ma ci mozem v tehotenstve pouzivat denne deo sprej do podpazusia v zlozeni extrakt z rumančeka, arniky, rebríčka, šalvie, ľubovníka a ibiša alebo radsej nie.
    Dakujem.

    Dobrý deň, lokálne pôsobiace prípravky s obsahom bylín neprechádzajú do organizmu v takom množstve, ako keď sú spracovávané tráviacim systémom. Ak Vám spomínaný deosprej vyhovuje, nemusíte sa obmedzovať.