• Bylinky počas dojčenia.

    , Autor: Michaela1994

    Dobrý deň pán doktor.chcela by som sa opýtať.mam doma 20dnove babatko a plne ho dojcim.chcela by som sa opýtať na Ligurček ci ho môžem použivat na konzumáciu alebo nie co sa tyka tehotenstva som citala ze sa nemoze ale pocas dojcenia neviem.vedel by ste mi povedať preco sa nemôže?dakujem za odpoveď.

    Dobrý deň, nie som bylinkár, ani odborník na laktáciu, ale pokiaľ viem, Ligurček môže spôsobiť zníženie laktácie, preto nie je vhodná jeho nadmerná konzumácia, ako počas tehotenstva, tak aj počas obdobia kojenia. Nie je to však otázka úplne pre mňa, neviem sa Vám k tomu viac vyjadriť.