• Intenzita tehotenskych testov

    , Autor: zuzanka-3

    Dobry den, pred 3 dnami som si robila tehotensky test (popoludni) - druha ciarka vysla sice slabsia ale bola tam. Na druhy den rano som skusila test z ranneho mocu (cakala som silnejsiu ciarku) a ciarka bola slabsia ako den predtym pri teste popoludni. Tak som skusila dalsi test popoludni a ten bol opat troslu silnejsi ako rano. Dnes rano - druha ciarka takmer neviditelna, digitalny test Clearblue ukazuje 1-2 tyzden. Dnes som 28 DC (dnes by som mala dostat menstruaciu, dufam ze uz nepride) chcem sa spytat, moze byt testovacia ciarka na teste rano slabsia ako popoludni? V noci som pritom mocit nebola ani raz. Testy robim stvrty den, ale netmavnu. Navyse, poobede su tmavsie alo rano. Avsak v porovnani s predoslym dnom nie su tmavsie

    Dobrý deň, netrápte sa ohľadom tehotenských testov, len sa zbytočne vystresujete a miniete peniaze na tehotenské testy. Ak ste tehotná, tak to nezmeníte. Odsledujte si menštruáciu a pri meškaní menštruácie 14 -21 dní navštívte Vášho obvodného gynekológa, ktorý na základe odberu krvi, prípadne USG, potvrdí alebo vylúči tehotenstvo.