• Tehotná a krvacam

    , Autor: dusinka

    Dobrý deň... Rada by som sa informovala.. Som v 7tt v sobotu som bola na pohotovosti lebo som mala silne bolesti v podbrušku a krvácanie ako pri menzese lenže ultrazvuk neukázal žiadne krvácanie že je tak krásny živý plod.... Moje obavy pretrvávajú lebo nedeľu pondelok som sa po použití toalety utrela a bola krv... Na kontrolu idem 3.1...uzivam utrogestan 2tbl.2krat denne.. Som pn a celé dni len ležím nič nerobím..na pohotovosti povedali ze do 12tt musím vydržať... Bolesti nemám...A lekár je odcestovaný... Dúfam že to neznamená nič zlé.. Dakujem

    Dobrý deň, špinenie do 16. týždňa je úplne normálne, súvisí to s tvoriacou sa budúcou placentou. Dodržuje odporúčania lekára. Ak sa aj má niečo udiať, tak sa udeje. V takomto týždni nevieme spraviť viac. Musíte byť trpezlivá. Pri akýchkoľvek nejasnostiach alebo ťažkostiach navštívte Vášho obvodného gynekológa.