• uzv vysetrenie

    Dobry den,
    14.10.2014 som mala poslednu menstruaciu. 16.11.2014 som si robila tehotensky test,ktory bol pozitivny.12.12.2014 som bola na vysetreni u gynekologicky. Kazala mi prist s plnym mocovym mechurom,robila mi vonkajsi ultrazvuk. Podla poslednej menstruacie by som ten piatok 12.12. mala byt v 8 tyzdni + 3 dni. No na ultrazvuku nebolo babatko vobec vidiet,iba obal,ktory doktorka zmerala a zodpoveda 6 tyzdnom + 6 dni. Doktorka mi to vysvetlila tym,ze k oplodneniu mohlo prist neskor. Ale moze to byt skoro dvojtyzdnovy rozdiel. Este som k tomu zacala slabo krvacat od piatku az do dnes,preto som bola dnes znovu u doktorky,prezrela ma a ze nic sa nezmenilo od piatka,ze treba cakat.dala mi papier do nemocnice,ze ked zacnem viac krvacat a dostanem bolesti,mam ist na kliniku,tam ma potom vycistia. Ale ja nechcem o to babatko prist. Je nejaka sanca,alebo nejake vysvetlenie,preco babatko nie je na ultrazvuku vidiet?je vidiet iba obal a dnes by som mala koncit 9 tyzden. V piatok mi brala krv a hodnota HCG vysla viac ako 10000. 2krat denne mam brat duphaston a 3krat denne ascorutin.

    Dobrý deň,
    môýe sa jednať o anembryomolu, čiže variantu gravidity, kedy sa vyvíjajú len obaly a nie plod samotný, plod sa nezačal ani vyvíjať
    nie je možné aby v 10 tt nebolo plod ešte vidieť
    môžte ešte vyčkať ale s najväčšou pravdepodobnosťou sa plod vôbec nezačal vyvíjať .
    s pozdravom