• odvodnenie

    , Autor: misa07

    Dobrý deň. Som v 31.tt a mám opuchy končatín. Moč a tlak su v poriadku. Môj doktor mi predpisal hydrochlorodiazid na odvodnenie, ale ja som v návode čitala, že použivanie v tehotenstve može poškodiť plod. Čo mam robiť? Mam mu dôverovať, alebo nebrať.

    Dobrý deň,
    nemám vedomosť o tom, že by sa na opuchy končatín u teh.toto liečivo používalo
    počujem to priznám sa prvý krát, asi by som vo vašom prípade šla opätovne k lekárovi uistiť sa o vhodnosti tejto liečby
    s pozdravom