• Uzivanie Dithiadenu a kortikoidna mast v tehotenstve

    , Autor: alenaas

    Dobry den, prosim Vas chcela by som sa spytat, ci sa moze uzivat liek Dithiaden, aplikovat lokalne ichtiolova mast a kortikoidna mast Beloderm (na vyrazky asi od oblozenia hmyzom) v case, ked sa snazime o dieta, resp. je mozne ze som uz aj tehotna (na test je ale skoro). Nemozu tieto lieky a masti ublizit plodu v prvych tyzdnoch tehotnosti, resp. negativne ovplyvnovat oplodnenie? Dakujem velmi pekne.

    Dobrý deň,
    hlavne tie kortikoidy nie sú vhodné, na podráždenie pokožky sú i menej zaťažujúce prípravky
    s pozdravom