• Bolesti brucha

    , Autor: zlatinko

    Dobý večer.. Chcem sa opýtat.. Som asi tak v 4tt. aj niečo .. a 4 dni mi meška menstruacia... .... A mam strasne bolesti v bruchu,potom raz na jednom boku a raz na druhom... Nie je to každy deň.... a vobec mi nebyva zle ani nemam ziadne zmeny v jedle.. všetko mi chuti a ani ziadne vone... Bolia ma prsia a hlavne bradavky...A bojim sa ze mam mimomaternicove otehotnenie ? dakujem za odpoved....

    Dobrý deň,
    nie všetky ženy majú vo veľmi včasných fázach tehotenstva tehotenské príznaky aké ste spomínali. Popisovaná bolesť nie je typická pre mimomaternicové tehotenstvo. Zatiaľ nie je dôvod na obavy, za cca 10-14 dní navštívte lekára na kontrolné sono. V prípade, že by sa bolesti zintenzívnili resp. by sa sústredili na jednu stranu navštívte lekára hneď.