• Svalovka v 16tt

    , Autor: Kom23

    Dobrý deň,
    Som v 12tt a včera som to pravdepodobne prehnala s cvičením (silove cvičenie) a od včera večera mám dosť intenzívne bolesti brucha ktoré idú ako keby od branice až po podbrušku. Je to zvláštna bolesť a hlavne znepokojujúca kvôli intenzite. Tiež mám zvýšenú teplotu 37,4. Je môžné že ide o svalovku? Len počas tehotenstva sa prejavuje inak ?
    Ďakujem za odpoved

    Dobrý deň, áno, ak sú bolesti najmä pri pohybe, pravdepodobne máte svalovku. Odsledujte si to. Užiť môžete Paralen. Odporúčam aj doststočný pitný režim. Skúste sa podobným silovým cvičeniami v tehotenstve vyhnúť. Pri pretrvávaní ťažkostí, ako aj pri pretrvávaní teplôt kontaktujte Vášho obvodného lekára.