• pichanie v podbrusku

    , Autor: beata116

    dobry den, uz treti den, mam silne bodave bolesti v podbrusku... som tehotna na zaciatku 7 týzdna.. dnes rano som nevedela ani vstat, picha ma tam aj ked lezim aj ked si sadnem a hybem sa... niekedy aj na dotyk... moja gynekologicka mi nezdvíha tak neviem ci mam ist na pohotovost alebo to nieje nic zle. prosim poradte mi.

    Dobrý deň,
    skúste si v lekárni kúpiť magnézium 500 mg dajte si dve tabletky naraz, ak bolesti budú pokračovať resp. sa pridruží krvácanie môže ísť o hroziaci včasný potrat. Preto odporúčam kľud na lôžku a užívanie spomínaných tabliet, ak to nezaberie navštívte lekára.