• Áno či nie?

    , Autor: Kajikiwi

    Dobrý deň. S pratielom sme rozmýšlali nad babätkom.
    24. Sme to skusili ze to necháme na nahodu ked ze mi zacinala podla aplikácie ovulacia…No prídem k problemu prve dva dni som mala pichanie v podbrusku na lavej strane to by sa dalo ešte prežiť včera som mala klud no dnes neskutočná bolesť tak som si musela lahnúť aby to prešlo… menštruácia mi má začať az 12.8… moja otázka znie je možné že to bude tehotenstvo alebo iba predmenštruačne bolesti? Ďakujem za odpoveď

    Dobrý deň, príčin ťažkostí môže byť viacero. Takto sa Vám neviem bližšie objektívne vyjadriť. Odsledujte si to. Pri pretrvávaní ťažkostí navštívte Vášho obvodného gynekológa.