• zvysena teplota

    , Autor: evamag

    Dobry den,
    Podla poslednej menstruacie som asi v 6. tyzdni tehotenstva. Avak od vtedy co som to zistila mam neustale zvysenu teplotu 37,0 - 37,3. ( Mavam zimnicu, studene koncatiny) Je to normalne? Taktiez ma zacala trapit mykoza.Neustale to svrbi. Mozem pouzit aspon zvonku canesten krem? K lekarovi mam ist az o 2 tyzdne. Velmi pekne dakujem. Eva

    Dobrý deň,
    návaly tepla sú spôsobené hormonálnymi výkyvmi, preto máte pocit ziminice či zvýšenia teploty. Ideálne ak prvý trimester neužívate žiadne lieky, ak je však mykóza sprevádzaná príznakmi ako svrdenie, pálenie použite canesten.