• Nepriberám

    , Autor: basa

    Dobrý den, moentále som v 33 tt. Od 26 tt som pribrala len necelé pol kilo, váha uz teraz viac menej stagnuje - 0,5 kila plus, potm zas mínus. Pri výske 177cm je aktuálna 63 kg. Od cca 13 tt do toho 26 tt som priberala rovnomerne cca 2 kg za mesiac. Je pravdou, ze mi chutí uz menej, no i tak sa snazím jest pravidelne, 5x denne vyvázenú stravu. O mna, samozrejme, nejde. Mám vsak obavy, ci v záverecnom trimestri stagnácia mojej váhy, príp. jej mierny úbytok, nemoze poskodit dieta. Dakujem za Vasu odpoved

    Dobrý deň,
    všetko závisí od toho či dieťatko dostatočne rastie a priberá. Snažte sa však zabezpečiť dieťatku dostatok živín a to dostatočným príjmom potravy.