• Babatko

    , Autor: barbora12

    Pani doktorka, dakujem Vam velmi pekne za rady. Este mam poslednu otazku, moze to byt aj tym ze v 22tyzdni vazi 517g? Nie je to prilis? Pritom ja extra na vahe nepriberam(3kg za cele tehotenstvo) a ani brusko nie je velke, skor male ...
    Dakujem

    Dobrý deň,
    s tým to nesúvisí, odchýlka je len veľmi malá. Priemerná hmotnosť na tento týždeň je okolo 430-450 gramov.