• Pomoc

    Dobry den.....mala by som na vas velku prosbicku teda skor radu((Mam priatela s ktorym sa snazime o babo..ale stala sa mi neprijemna vec,ze som sa vyspala s druhym..co moc lutujem...lenze som zostala tehotna a neviem s ktorym priatelovi sa bojim priznat no bojim sa celkovo prosim pkradte mi...menstruaciu mavam pravidelnu kazdy mesiac 10teho....sex s prvym som mala 26.8.. 10.9 som dostala menstruciu...a to bola moja posledna priatelom som mala skoro kazdy den nechraneny sex od 16.9.....no 10.10.som uz menstruaciu nedostala urobika som si 5 testov a pozitivne....no jeden doktor z online poradne mi povedal ze mi od dnes zacina 6 tt len to nie je mozne kezde zo sucasnym partnerom som bola az od 16.9....mozete mi pomoct ...s ktorym som asi tehotna a ako to je s ttmi tyzdnami???citala som ze vek ddietata je o 2 tt menej tak neviem som zufala ...((dakujem za odpoved

    Dobrý deň,
    otázne je ako je veľké dieťatko teraz a ktorému týždňu zodpovedá. Otehotneli ste cca 2 týždne po poslednej menštruácii. Ak bola posledná menštruácia 10.9. otehotneli ste okolo 24.9. (plus mínus niekoľko dní) a teda dieťatko by malo byť toho času cca v 6 .t. gravidity. Ak by ste mali otehotnieť s druhým partnerom tak by posledná menštruácia mala byť 10.8 a dieťatko by bolo už cca v 10 týždni gravidity.