• Cholestáza

    , Autor: bubulak

    Dobrý deň, pri prvom tehotenstve som nemala žiadne problémy, pri druhom tehotenstve sa mi v 36 tt objavila tehotenská cholestáza nakoľko mi dieťa tlačilo na pečeň, v 37 tt som spontánne porodila. Odvtedy ma už druhý rok pravidelne kontrolujú, nakoľko mi v pečeni zistili dva hemangiomy. Chcem sa spýtať, či je v mojom prípade možné tretie tehotenstvo (mám 33 rokov), alebo by bolo vzhľadom na problémy v druhom rizikové.

    Dobrý deň,
    o tomto sa musíte poradiť s hepatológom, aby vám vzhľadom na nález a jeho rozsah odporučil prípadnú graviditu.