• 6.tyzden a bolest brucha

    , Autor: sandricka86

    Dobry den pani doktorka,

    som v 6.tyzdni, otehotnie sa mi podarilo po hormonalnej liecbe endometriozy okamzite pri nabehu prveho cyklu, t.j. bez prvej menstruacie po liecbe. Na sone v pondelok bolo vidno srdiecko. V utorok som pocitila intenzivnu bolest podbruska, ktora sa rozsirila aj na oblast od pupku pod rebra, trvalo to asi 5 min. Odvtedy ziadna dalsia bolest, spinenenie nemam. Beriem cipky Lutinus. Je dovod na paniku alebo sa len roztahuje maternica? Je pri endometrioze zvysene riziko potratu? Na dalsie sono mam ist 15.8., co by som mala byt v 8 tt. Dakujem

    Dobrý deň,
    ak išlo len o jednorázovú záležitosť nepredpokladám nepriaznivý vplyv na dieťatko. Pri endometrióze je problematické otehonieť a miera rizika potratu je len nepatrne zvýšená. Bude to všetko v poriadku. Držím palce!