• Festivaly

    , Autor: merteuil

    Dobrý deň, aktuálne končím prvý trimester tehotenstva. Doposiaľ som nemala žiadne problémy, dokonca ani zvracanie - v podstate sa jedná o bezproblémové tehotenstvo. Chystáme sa budúci týždeň na festival a rada by som sa opýtala, či hlasná hudba nemôže bábätku nejak uškodiť. Ďakujem vopred za odpoveď.

    Dobrý deň,
    samotná hlasná hudba dieťatku neublíži avšak je otázne či prostredie festivalov je vhodné.