• da sa vydrzat?

    , Autor: zuziku

    Dobry den,dnes som bola na kontrole a trochu som sa vyplasila. Mozem vas poprosit o vas nazor na tieto vysledky? Da sa s tym vydrzat aspon do 36.tt?

    Som 30.tt,mam serklaz,momentalne beriem klion-vo vytere enterokok.
    PPPhlav,post2-podla utz nad vchodom, placenta PS,F,GRAD 0, normohydramnion, cervikograf. 24.5mm, v celom rozsahu uzavrety, vaginalne na spic prsta.

    Je to moje tretie tehotenstvo.
    Dakujem vam za nazor.

    Dobrý deň,
    všetko závisí od ďalšieho priebehu ale samozrejme šanca na donosenie dieťatka do termínu pôrodu určite je. Závisí to však aj na vás samotnej, je nutné dodržiavať kľudový režim. Držím palce!