• Magne B6

    , Autor: didinka11

    Dobrý deň,
    od 34. týždňa užívam Magne B6 3x 2 tbl. Gynekológ mi to nasadil kvôli tomu,že som bola v 34. týždni hospitalizovaná kvôli kŕčom v podbrušku, ale odvtedy kŕče nemám. Teraz som v 37. týždni a malé je otočené dole hlavičkou. Doktor dokonca povedal,že možno sa to behom tohoto týždňa narodí. Síce sa ešte neotváram a ani krčok nemám skrátený. Chcem sa opýtať,či mám ďalej užívať to Magne B6 alebo ho už môžem vysadiť. A ešte by som sa chcela opýtať,či už môžem začať piť čaj z ostružiny malinovej.
    Ďakujem

    Dobrý deň,
    magne B6 môžete vysadiť. Čaj z ostružiny už piť môžete, jeho efekt je však otázny. Každopádne však neuškodí.