• krčok

    , Autor: anya

    Dobrý deń,
    chcem sa opýtať v 33tt mi lekárka po prehliadke povedala, že mám skrátený krčok na 1cm. Hrdlo uzavreté. Mám sa šetriť a oddychovať. Je tu riziko predčasného pôrodu?
    Ďakujem za odpoveď.

    Dobrý deň,
    podľa nálezu je možné, že porodíte predčasne. Je to však aj na vás, dodržiavajte kľudový režim + doporučujeme magnesium 500 mg 3x 1 tbl .