• bolesť brucha

    , Autor: liiluska

    Dobrý deň, som v 11tt + 4dni, včera ma celý deň pobolievalo bruško v dolnej časti ( nebola to ostrá bolesť, ale iba také slabé krčovité bolesti). Chcem sa spýtať či je to normálne, alebo sa mám obávať?Ďakujem

    Dobrý deň,
    niekedy zvykne bruško pobolievať, zväčša pri námahe, tak skúste viac oddychovať a šetriť sa + doporučujem Magenézium v šumivých tabletách.