• Bolesť brucha v 22tt

    , Autor: Miška1002

    Dobrý deň, už druhý deň pociťujem v noci a cez deň ráno a doobeda bolesť brucha, ktorá neni úplne silná ale trvá dlhu dobu. Na kontrole u Dr som bola pred týždňom a pol a všetko bolo v poriadku. Môže to byt ešte stále preto že sa rozťahuje maternica alebo mám ísť k Dr? Magnezium beriem 3x1tabletu. Ďakujem

    Dobrý deň, materncia sa každým dňom zväčšuje, čím sa naťahujú a napínajú väzy závesného aparátu maternice, čo môžete pociťovať ako mierne tlakové bolesti, najmä po stranách podbruška. Môžete si skúsiť zvýšiť dávku magnezia až na 3x2 tabletky. Ak by boli bolesti silného charakteru a najmä pravidelné, navštívte Vášho obvodného gynekológa, prípadne tehotenskú pohotovosť. Ja sa Vám takto neviem bližšie objektívne vyjadriť.