• Ureaplazma

    Dobrý deň.
    S manželom sa snažíme o bábätko, a nakoľko to nešlo, išli sme na nejaké testy. Mne zistili ureaplazmu (10,4)
    Mne aj manželovi nasadili Doxyhexal na 20 dni (sexuálna absencia, ja taktiež probiotiká klasické i vaginálne GYNIMUM).
    O 4 týždne kontrolný ster.
    Môžeme po dobrati antibiotík praktizovať nechránený styk a ďalej sa snažiť o bábätko?
    Alebo je nutné počkať další mesiac na ster a stále dodržiavať sexuálnu absenciu?
    Ďakujem!

    Dobrý deň, po doužívaní antibiotík by ste mali byť preliečená. Teoreticky sa môžete snažiť otehotnieť. Postupujte podľa odporúčaní Vášho obvodného gynekológa.