• Ružový výtok

    , Autor: L.....

    Dobrý deň.
    6.9. mi bol zistený potrat,následne zavedené 2tabletky,nechcela som kyretaz. 22.a 23.9. som mala slabý ružový výtok. Bolesti krížov a podbruška ako pred menzesom..aj podráždená nálada :-/. Potom deň nič. Ďalší deň výtok a trošku krvi a zas nič. Čo to môže byť? Ďakujem Menzes by mal prísť cca 6tyzdnou po ..

    Dobrý deň, keďže nepoznám bližšie okolnosti potratu, ďalšie informácie ohľadom zavedených tabliet, nálezy, či výsledky vyšetrení, neviem sa Vám takto bližšie objektívne vyjadriť. Pri ťažkostiach alebo nejasnostiach sa nebojte pýtať vyšetrujúcich lekárov.