• Otázka

    Dobrý deň včera som Vám poslala tu to otázku no ""Dobrý deň,chcela by som sa opýtať s partnerom máme nechránený pohlavný styk no už pol roka sa nám nedarí otehotnieť.6.05.2021 som dostala menštruáciu ktorá prišla o dva dni skôr trvala iba 4dni no bola oveľa slabšia ako mávam následne o dva dni som opäť spinila v ružovo bielej farbe no a 17.05(pondelok) som mala znova ruzovy výtok ale iba na toaletnom papieri úplne minimum..ovulacny test som mala pozitívny včera (19.05.2021).samozrejme že som si aj napriek slabej menštruácii robila tehotenský test bola tam nejaká čiarka ale slabo viditeľná a iba na dennom svetle...a ešte by som sa chcela opýtať či 5 dní pred ovulaciou môžem otehotnieť či je nejaká šanca že spermie vydržia 5dni do ovulácie.za odpoveď Ďakujem.""
    ##No zabudla som doplniť že keď mi vyšiel pozitívny ovulacny test a na druhý deň som mala bolesti ako pri ovulacii a zároveň večer výtok natahovaci môžem byť aj napriek tomu tehotná? Pi Tom ako ustúpili bolesti som ovulacny test robila znova no bol už skôr negatívny aj keď čiarky bolo vidieť dosť ďakujem za odpoveď .
    S pozdravom

    Dobrý deň, nič to nemení na tom, že tehotenstvo sa vylúčiť nedá. Je potrebné vyčkať. Platí všetko, čo som Vám napísal. Pre jednoznačné potvrdenie tehotenstva sa realizuje odber krvi na beta hCG. Ak však nemáte žiadne ťažkosti, môžete sa naďalej snažiť a pri meškaní menštruácie najmenej 14 dní si urobte tehotenský test.