• Môže to byť tehotnosť?

    , Autor: bd

    Dobrý deň, máme problém s otehotnením. V máji som mala spont. potrat v 21 tt., po umelom oplodnení. Mám 25 rokov. Užívam teraz 4 mesiac duphaston od 15 DC 10 dní 1tabl. 3 mesiace užívania som mala cyklus 35 dní, tento mesiac 28 a potom mi prišla menštruácia, ktorá sa tak ani nazvať nedá. Na tampóne mám iba akoby starú krv a vobec nie je intenzívna. Test som si robila 28 dc a bol negatívny. Od 10 DC mám intenzívne bolesti vaječníkov a v podbrušku. 14 DC som mala aj ružový výtok , ktorý sa po niekolkých dnoch zopakoval. Čo môže byť za problém?Ďakujem

    Dobrý deň,
    nepravidelný cyklus môže byť spôsobený mnohými faktormi, predpokladám, že ak máte nasadený Duphaston, u lekára ste bola, ak máte opakované ťažkosti alebo špinenie v polovici cyklu , môže sa jednať o intermenštruačné krvácanie v období ovulácie, nemalo by to byť nič vážne,
    avšak ak by bolesti pretrvávali, vyhľadajte lekára
    s pozdravom